Купуючи товари в інтернет-магазині parketpoisk.ua, Ви можете вибрати відповідний спосіб доставки замовлення.

Доставка транспортною компанією Нова Пошта.

Вартість доставки залежить від габаритів та ваги товарів, а також від тарифів перевізника.

Кур'єрська доставка по Києву та передмісті (Бориспіль, Бровари, Ірпінь тощо)

Наш водій доставить замовлення за адресою у зручний для вас час. Необхідно врахувати, що підйом на поверх водія не передбачено. Вартість доставки залежить від габаритів та ваги замовлених товарів, а також від відстані та становить від 600 гривень.

Самовивіз із магазину (м. Київ)

Деякі товари можна забрати самостійно у нашому шоурумі на вул. Мишуги, буд.2. Самовивіз потрібно обов'язково попередньо погодити з менеджером нашого інтернет-магазину.

Самовивіз зі складу.

Деякі товари можна забрати самостійно зі складу постачальника. Для самовивезення зі складу потрібно ОБОВ'ЯЗКОВО провести попередню оплату замовлення та узгодити можливість самовивезення з нашими менеджерами.

Правила приймання товару

Шановні покупці! Просимо звернути особливу увагу на прийом товару від нашого кур'єра, на Новій Пошті або за самовивезення. Уважно оглядайте та перераховуйте товар при отриманні! Ми не приймаємо претензії до цілісності та комплектності товару після отримання. Виняток становить лише заводський шлюб, який неможливо визначити при отриманні.

Правила одержання товару на Новій Пошті

ВАШУ ПОСИЛКУ ЗАСТРАХОВАНО НА ПОВНУ ВАРТІСТЬ.

НОВА ПОШТА (НП) НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЇЇ ЦІЛІСНІСТЬ! (та компенсовує вартість пошкодженого товару у випадку наявності пошкоджень. Ми не приймаємо претензії щодо цілісності товару. Претензії щодо браку приймаються лише у випадку відсутності механічних пошкоджень)

1. Не підписуйте жодних паперів про отримання посилки, поки не переконаєтесь в її цілісності і комплектності. 

Після того, як кур’єр пішов від вас або вантаж залишив приміщення Нової пошти, НП не прийме у вас жодних претензій щодо посилки!

2. В першу чергу перевірте чи співпадає кількість місць в накладній з кількістю місць, яку вам видають (чи доставили).

3. Якщо замовлення приїхало в обрешетуванні, то ОБОВ’ЯЗКОВО розбирайте обрешетування (при розбиранні зверніть увагу, чи кріпильні матеріали обрешетування (цвяхи або шурупи) не пошкодили коробки). В обов’язки кур’єра НП не входить розбирання обрешетування, але він зобов’язаний зачекати (15-20 хвилин), поки одержувач розбере обрешетування і огляне вантаж. У відділенні працівники НП повинні допомогти в розбірці обрешетування.

4Уважно огляньте усі коробки на вм’ятини, деформації, пробоїни, чи є вирвані куски, чи була розірвана і заклеєна і т.д. Пакування вантажу може бути нашим, а може бути заводським. Їх легко відрізнити: ми пакуємо в коричневий картон і стретч, заводське пакування має малюнки, написи і якісну плівку. Тобто, якщо вас щось смутило, ви зняли нашу упаковку і бачите, що заводська коробка розірвана і товар пошкоджено, негайно повідомляйте про це працівника. Будьте уважні! Не можна розкривати заводські коробки і зривати заводські плівки, бо це призведе до псування матеріалу.

5. Якщо ви виявили пошкодження вантажу, вимагайте у працівника НП скласти акт приймання передачі (кур’єр зобов’язаний мати бланк акту з собою!!!). 

5.1. Якщо пошкоджено одне з кількох місць, то оформлюйте відмову саме від цього пошкодженого місця (НЕ від усієї посилки!). Про це зазначається в акті приймання-передачі.

Оформлюйте саме відмову! Не піддавайтесь на вмовляння кур’єра оформити прийом всього вантажу, а потім пошкоджену коробку відправити окремою відправкою. В такому випадку НП відмовиться компенсувати вам вартість пошкодженого товару.

5.2. В акті обов’язково зазначайте всі обставини (наприклад, «вантаж їхав в обрешетуванні, є маркування «крихке», наявна пробоїна коробки, котра була крайня» і т.д.)

5.3. Працівник НП зобов’язаний дати вам копію повністю оформленого акту (з його і вашим підписом, датою та всіма заповненими полями). Тільки після цього можна підписувати декларацію.

5.4. Якщо ви забираєте посилку у відділенні НП, то можна відразу ж писати претензію, в якій теж потрібно вказати обставити справи, а також написати, яку суму ви вимагаєте від НП і в який спосіб ви бажаєте її отримати. Кур’єр бланків претензій не має і для її оформлення потрібно звернутись в будь яке відділення НП.

6. Якщо вантаж цілий, тоді можна підписувати папери про отримання.