Ваш комфорт - наш пріоритет!
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

СБ: 11:00–17:00

НД: Вихідний

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Каталог
0
Мій кошик

Масивна дошка

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Масивна дошка: особливості матеріалу та характеристики

З усіх різновидів паркету масивна дошка – найекологічніше покриття, оскільки виходить в результаті фрезерування цільного шматка – масиву дерева. У ній немає склеєних шарів, а поверхня обробляється лаком на водній основі, тому її екологічність є абсолютною. Це головна відмінність, якою володіє масивна дошка, від паркету та паркетної дошки.

Дошка для підлоги для проведення монтажу та забезпечення кращого скріплення між собою, має систему «шип-паз». Крім того, щоб уникнути короблення (зміни лінійних розмірів та геометрії) дошки під впливом зовнішніх факторів (вологість, температура), на внутрішній стороні роблять спеціальну виїмку (кілька виїмок), які знімають залишкову напругу.

Масивна дошка для підлоги може бути з будь-якої деревини, виняток – липа і тополя, їхня деревина надто м'яка. Кращі сорти дерева, з яких може бути виготовлена ​​масивна дошка. дуб, модрина, ясен та інша деревина твердих порід. Екзотична масивна дошка – бамбук, хоч і може вважатися такий умовно, за своїми характеристиками перевершує навіть дуб, вона значно міцніша і стійкіша до вологи. На ринку є і безліч інших екзотичних порід таких як: мербау, іроко, венге, сукупіра, американський горіх, палісандр, тигрове дерево, тик та ін.

Основні особливості матеріалу

Натуральна дерев'яна підлога (як і масивний паркет) – один з найбільш екологічно чистих видів матеріалів для підлоги, міцний і надійний. Він має дуже високі показники теплоізоляції, що не викликає алергію. Масивна дошка без покриття із сосни виділяє особливі фітонциди, що мають бактерицидні властивості. Вони знезаражують повітря, надають на організм релаксуючий ефект.

Важлива перевага масивної дошки – можливість багаторазового відновлення покриття. Щоб усунути дефекти, що з'явилися в ході експлуатації, її шліфують, після чого повторно обробляють лаком або маслом, повністю відновлюючи візуальну привабливість покриття.

Але натуральність – одночасно і один із головних недоліків дерева. При підвищеній вологості на дереві може з'явитися грибок, а всередині - комахи-деревоточці. Деревина – дуже пожежонебезпечний матеріал. Використання спеціальних просочень дозволяє значно покращити експлуатаційні показники дерева, значно збільшити термін його служби, але все це досягається за рахунок зниження екологічності та натуральності матеріалу.

Яка масивна дошка?

 

За способом розпилу та обробки масивна дошка (ціна теж залежить від цього) буває декількох видів:

  • радіал – елітна масивна дошка, для виготовлення якої підходить не більше 15% масиву (ствола) дерева. Вона виходить шляхом радіального (у самої серцевини) розрізу, що дозволяє отримати однорідні за фактурою та відтінком дошки, що мають рівний, без різких вигинів та переходів кольору, малюнок. Повністю виключені будь-які вади: відколи, тріщини і т. д., відрізняється високою зносостійкістю, практично не піддається деформації;

  • селект – виходить шляхом тангенціального (рідше – напівтангенціального) розпилу з високоякісного дерева світлих тонів. Дошка такого типу відрізняється фактурним малюнком, що добре виділяється, при цьому допускається невелике відхилення колірних відтінків (різні відтінкові ділянки) по всій довжині ламелі;

  • натур – виходить шляхом різного типу розпилів: радіального, напіврадіального та тангенціального. Вона має натуральний колір деревини, при цьому відтінки можуть відрізнятися по всій довжині ламелі. Крім того, допускається наявність сучків (не більше 5 мм у діаметрі), невеликих (але не наскрізних) тріщин та заболонного шару, на який припадає не більше 1/3 усієї довжини дошки;

  • рустик – масивна дошка для підлоги, виготовлена ​​з мінімальними вимогами по селекції. Виробляється з використанням будь-яких способів розпилу, допускається наявність сучків (живих і неживих), тріщини, що є, повинні бути зашпакльовані або заделані будь-яким іншим способом.

Висновок


Висока вартість масивної дошки (у цьому з нею може конкурувати лише паркетна дошка з масиву дерева) переводить її в розряд статусних, елітних покриттів для підлоги. Тому дуже важливо, щоб це була якісна масивна дошка. Інтернет-магазин ParketPoisk пропонує тільки високоякісні покриття для підлоги, що відповідають найсуворішим вимогам і високим стандартам, має всі необхідні санітарно-гігієнічні сертифікати. У нас не тільки масивна дошка, купити яку у нас можна за розумною ціною, а й лаки для дерева, ми забезпечимо доставку купленої продукції по Києву та всій Україні.

Вгору

Шановні відвідувачі!

У зв'язку з нестабільним курсом валют ціни можуть відрізнятись від діючих!
Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!