При покупке товаров в интернет-магазине parketpoisk.ua Вы можете выбрать подходящий способ доставки заказа.

Доставка транспортной компанией Нова Пошта.

Стоимость доставки зависит от габаритов и веса товаров, а также тарифов перевозчика.

Курьерская доставка по Киеву и пригороду (Борисполь, Бровары, Ирпень и т.д.)

Наш водитель доставит заказ по адресу в удобное для вас время. Необходимо учесть, что подъем на этаж водителем не предусмотрен. Стоимость доставки зависит от габаритов и веса заказанных товаров, а также от расстояния и составляет от 600 гривен.

Самовывоз из магазина (г. Киев)

Некоторые товары можно забрать самостоятельно в нашем шоуруме на ул. Мишуги, д.2. Самовывоз нужно обязательно предварительно согласовать с менеджером нашего интернет-магазина.

Самовывоз со склада.

Некоторые товары можно забрать самостоятельно со склада поставщика. Для самовывоза со склада нужно ОБЯЗАТЕЛЬНО произвести предварительную оплату заказа и согласовать возможность самовывоза с нашими менеджерами.

Правила приемки товара

Уважаемые покупатели! Просим обратить особое внимание на прием товара от нашего курьера, на Новой Почте или при самовывозе. Внимательно осматривайте и пересчитывайте товар при получении! Мы не принимаем претензии к целостности и комплектности товара после получения. Исключение составляет только заводской брак, который невозможно определить при получении.

Правила одержання товару на Новій Пошті

ВАШУ ПОСИЛКУ ЗАСТРАХОВАНО НА ПОВНУ ВАРТІСТЬ.

НОВА ПОШТА (НП) НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЇЇ ЦІЛІСНІСТЬ! (та компенсовує вартість пошкодженого товару у випадку наявності пошкоджень. Ми не приймаємо претензії щодо цілісності товару. Претензії щодо браку приймаються лише у випадку відсутності механічних пошкоджень)

1. Не підписуйте жодних паперів про отримання посилки, поки не переконаєтесь в її цілісності і комплектності. 

Після того, як кур’єр пішов від вас або вантаж залишив приміщення Нової пошти, НП не прийме у вас жодних претензій щодо посилки!

2. В першу чергу перевірте чи співпадає кількість місць в накладній з кількістю місць, яку вам видають (чи доставили).

3. Якщо замовлення приїхало в обрешетуванні, то ОБОВ’ЯЗКОВО розбирайте обрешетування (при розбиранні зверніть увагу, чи кріпильні матеріали обрешетування (цвяхи або шурупи) не пошкодили коробки). В обов’язки кур’єра НП не входить розбирання обрешетування, але він зобов’язаний зачекати (15-20 хвилин), поки одержувач розбере обрешетування і огляне вантаж. У відділенні працівники НП повинні допомогти в розбірці обрешетування.

4Уважно огляньте усі коробки на вм’ятини, деформації, пробоїни, чи є вирвані куски, чи була розірвана і заклеєна і т.д. Пакування вантажу може бути нашим, а може бути заводським. Їх легко відрізнити: ми пакуємо в коричневий картон і стретч, заводське пакування має малюнки, написи і якісну плівку. Тобто, якщо вас щось смутило, ви зняли нашу упаковку і бачите, що заводська коробка розірвана і товар пошкоджено, негайно повідомляйте про це працівника. Будьте уважні! Не можна розкривати заводські коробки і зривати заводські плівки, бо це призведе до псування матеріалу.

5. Якщо ви виявили пошкодження вантажу, вимагайте у працівника НП скласти акт приймання передачі (кур’єр зобов’язаний мати бланк акту з собою!!!). 

5.1. Якщо пошкоджено одне з кількох місць, то оформлюйте відмову саме від цього пошкодженого місця (НЕ від усієї посилки!). Про це зазначається в акті приймання-передачі.

Оформлюйте саме відмову! Не піддавайтесь на вмовляння кур’єра оформити прийом всього вантажу, а потім пошкоджену коробку відправити окремою відправкою. В такому випадку НП відмовиться компенсувати вам вартість пошкодженого товару.

5.2. В акті обов’язково зазначайте всі обставини (наприклад, «вантаж їхав в обрешетуванні, є маркування «крихке», наявна пробоїна коробки, котра була крайня» і т.д.)

5.3. Працівник НП зобов’язаний дати вам копію повністю оформленого акту (з його і вашим підписом, датою та всіма заповненими полями). Тільки після цього можна підписувати декларацію.

5.4. Якщо ви забираєте посилку у відділенні НП, то можна відразу ж писати претензію, в якій теж потрібно вказати обставити справи, а також написати, яку суму ви вимагаєте від НП і в який спосіб ви бажаєте її отримати. Кур’єр бланків претензій не має і для її оформлення потрібно звернутись в будь яке відділення НП.

6. Якщо вантаж цілий, тоді можна підписувати папери про отримання.