Магазин ParketPoisk.ua - це місце, де ви зможете знайти широкий вибір паркету, ламінату, вінілової підлоги та терасних дощок від провідних виробників. Ми розуміємо, що вибір ідеальної підлоги може бути складним завданням, тому ми гарантуємо можливість повернення товару протягом 14 днів з моменту його придбання у нашому магазині без зайвих питань.

У нинішній час зручність та безпека покупок є однією з ключових пріоритетів для наших клієнтів, тому ми намагаємося робити все можливе, щоб зробити процес покупки якомога зручнішим та безпечнішим. Завдяки нашій політиці повернення товару, ви можете бути впевнені, що ваші права захищені, і ви можете здійснити повернення товару, якщо він не відповідає вашим очікуванням або якщо у вас з'явилися змінені обставини.

Наші фахівці завжди готові допомогти клієнтам з будь-яких питань, пов'язаних з процесом повернення товару. Ми розуміємо, що процес повернення може бути складним і заплутаним, тому ми робимо все можливе, щоб допомогти нашим клієнтам у вирішенні будь-яких проблем.

Умови повернення:

  • Якщо товар був куплений у нас у магазині, то при поверненні товару покупець ОБОВ'ЯЗКОВО повинен пред'явити товарний чек (рахунок) та паспорт. Якщо товарний чек та паспорт не буде пред'явлено, то товар прийнятий назад не буде!
  • Якщо товар був відправлений кур'єрськими службами, то при поверненні покупець повинен обов'язково заздалегідь зв'язатися з нашими співробітниками та погодити умови повернення. При дзвінку НЕОБХІДНО вказати номер товарного чека (рахунку) чи номер замовлення. Послуги кур'єрської служби повернення товару оплачує покупець за винятком особливих випадків (обговорюється окремо).
  • Товар підлягає поверненню протягом 14 днів після покупки (отримання). Товар приймається ТІЛЬКИ у нероздрукованих упаковках та БЕЗ слідів використання. Обмін або повернення роздрукованих упаковок можливе ТІЛЬКИ за умови виробничих дефектів, які неможливо було виявити при покупці товару. У разі набувають чинності гарантійні умови виробника.

Зверніть увагу! Химия на водній основі (лак, клей і т.д.) поверненню не підлягає, тому що продукція даної категорії має особливі умови температури зберігання. Холод та спека погано впливають на експлуатаційні властивості цих товарів. Так як ми не можемо перевірити в яких умовах даний товар транспортувався і зберігався перед поверненням, то й прийняти його ми не можемо.

Гарантія від виробника

Практично кожен товар поширюється експлуатаційна гарантія від виробника. Покупець має право вимагати розслідувати причини псування товару у зазначений виробником гарантійний термін за умови дотримання правил експлуатації цього товару. У цьому випадку покупцю необхідно зв'язатися зі співробітниками нашого магазину та подати заявку з претензією на якість товару. При подачі заявки необхідно ОБОВ'ЯЗКОВО вказати номер товарного чека (рахунку) або номер замовлення, за яким було придбано товар. Бажано до заявки також додати фотографії із дефектами товару. Після цього передаємо заявку виробнику. Виробник розслідує можливі причини виникнення псування товару та умови експлуатації за якими вони могли статися. За позитивного вердикту, виробник зобов'язується замінити зіпсований товар або запропонувати інші рівноцінні варіанти вирішення цієї проблеми.

Як здійснюється повернення товару:

1. Необхідно зв'язатися з Вашим менеджером з:

- телефону 0800209742

- електронною поштою: info@parketpoisk.ua

2. Необхідно повідомити номер замовлення (Зазначений у накладній)

3. Повідомити причину повернення або обміну, прикріпити фото товару, після цього протягом (14 робочих днів) менеджер повідомити варіанти повернення або обміну товару.

Повернення товару здійснюється:

Відправлення кур'єрськими службами (оплата за пересилання здійснюється споживачем)

Повернення коштів здійснюється протягом 7 банківських днів. Кошти буде повернено в повному обсязі на банківську картку.