Ваш комфорт - наш пріоритет!
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

СБ: 11:00–17:00

НД: Вихідний

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Каталог
0
Мій кошик

Вінілові покриття

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Вінілове підлогове покриття у Києві

 

Вінілова підлога – це сучасний високотехнологічний матеріал, який може скласти гідну конкуренцію іншим типам покриття для підлоги. Він поєднує в собі сильні сторони інших покриттів - по міцності він можна порівняти з каменем або кахельною плиткою, при цьому вініл дуже гнучкий і його легко різати, як  лінолеум , його швидко і просто укласти, як  ламінат . Він гігієнічний, його легко мити, підлога повністю водонепроникна, стійка до хімічного впливу та механічних навантажень – як пікових, так і довготривалих. При цьому високі експлуатаційні характеристики поєднуються з доступною ціною.

Усього цього вдалося досягти за рахунок особливої ​​шаруватої структури матеріалу:

 • верхній шар – визначає довговічність та зносостійкість виробу, це високоміцна вінілова плівка, рідше – термопластик;
 • декоративний шар - робить вінілову плитку візуально привабливою, сучасні технології дозволяють точно візуально передати особливості різних матеріалів: каменю, дерева, кахлю і т. д.;
 • середній – забезпечує міцність, жорсткість, твердість та пружність матеріалу, він складається з пресованої кварцової крихти з додаванням пластифікаторів;
 • основа – вінілова підкладка, яка стабілізує покриття, надаючи йому пружності та міцності.

Метод гарячого пресування дозволяє отримати монолітний масив, структурна міцність якого становить 1,3 – 1,4 г/см3, а пластичність (твердість), залежно від класу зносостійкості, за Шор А знаходиться в межах від 45 до 90. У якісної вінілової статі перші ознаки зношування можуть з'явитися лише через 7-10 років експлуатації.

Поєднання м'якої вінілової підкладки та багатошарової структури дозволило отримати покриття для підлоги з високими показниками шумопоглинання. У вінілової плитки цей показник знаходиться в межах 8 – 15 дБ. Але є спеціальні види вінілових покриттів, у яких шумопоглинання досягає значення 20 дБ, вони відмінно підійдуть для підлоги в дитячих кімнатах.

Вінілові покриття: форма випуску

Вінілове покриття для підлоги за формою випуску ділиться на три типи: плитка, ламіновані модулі, рулони.

Вінілова плитка

Порівнюючи різні вінілові покриття для підлоги, більшість покупців віддають перевагу плитці, яка випускається у трьох варіантах.

Самоклеюча

На нижню (тильну частину) вінілової плитки наноситься клейовий шар, який захищений від зовнішнього впливу та попадання/налипання пилу та бруду спеціальною плівкою. Так як шар клею наноситься на плитку в заводських умовах, він ідеально рівний. Перед укладанням необхідно просто відокремити захисну плівку, укласти плитку на підготовлену основу та рівномірно притиснути. Такий спосіб монтажу дуже швидкий, але потребує ретельної підготовки та розмітки.

Клейова

Це вінілове покриття, ціна на яке найдоступніша в порівнянні з іншими типами плитки. Перевагою такої плитки можна вважати різноманітність способів укладання (ялинка, візерунки) на підлозі, що дозволяє створювати оригінальні, візуально привабливі зразки покриття для підлоги. Клейова вінілова плитка досить тонка (до 3 мм), тому основа вимагатиме ретельної підготовки, тому що дефекти будуть ясно проглядатися. Крім того, важливо рівномірно наносити клейове покриття та точно укладати плитку, тому монтаж краще довірити професіоналам.

Замкова

Особливість цього виду плитки – наявність з'єднання типу «шип-паз», що значно прискорює та спрощує її укладання на підлозі. Крім того, замкова вінілова плитка має достатню (більше 6 мм) товщину, тому вимоги до якості основи, на яку вона буде укладена, менш жорсткі. Так як при невдалому розташуванні плитку можна роз'єднати та зібрати заново, її укладанням можна зайнятися, не маючи професійних навичок. Ще одна перевага – покриття для підлоги готове до експлуатації відразу після укладання, немає необхідності чекати, коли затвердіє клейовий склад. Недолік – така вінілова плитка підходить тільки для опалювальних приміщень без різких перепадів вологості. Інший недолік, який мають подібні вінілові підлоги - ціна, замкова плитка найдорожча.

Ламіновані модулі

Новий вид підлогового покриття, який поступово набирає популярності. Особливість їх конструкції – наявність підкладки, що виконує роль амортизатора, вона виготовлена ​​зі скловолокна або повсті, забезпечуючи м'який дотик модуля з основою підлоги. Популярність ламінованих модулів пов'язана з тим, що вони поєднують у собі естетичну привабливість ламінату та водостійкість та довговічність вінілу. На ринку найбільше представлені вінілові модулі, що ламінують, зовнішній вигляд яких точно імітує цінні породи дерев, а також бамбук.

Рулони

Стандартно ширина рулону становить 2 метри, а ось довжина може суттєво відрізнятись, все залежить від виробника. Головна перевага рулону – це можливість забезпечити рівномірне покриття великої площі, цей варіант підходить для великих приміщень, офісів, складів тощо.

При этом укладка рулонного винилового покрытия имеет целый ряд особенностей:

 • подготовка поверхности – она должна быть чистой, очень гладкой, без впадин или бугорков, из-за небольшой толщины покрытия все дефекты основания будут очень хорошо просматриваться. Важный момент – влажность основания, ее показатель не должен превышать 5 процентов. Так как виниловый пол не пропускает влагу, поэтому очень даже небольшое количество влаги, которое может скопиться под основанием покрытия, может вызвать разрушение клеевого состава;
 • перед окончательным монтажом покрытия его необходимо расстелить и дать «отлежаться» на полу в течение не менее 2 дней – таким образом винил адаптируется к условиям комнаты и полностью расправится, избавившись от деформаций, которые могли появиться при сворачивании в рулон. Оптимальные условия – температура 15-25 °C, влажность воздуха – около 60%;
 • необходимо тщательно выбирать клей, желательно, если он будет того же производителя, что и покрытие. Клей наносится на пол равномерно, без избыточности, чрезмерное нанесение клеевого раствора приведет к образованию бугорков на поверхности. Чтобы удалить воздух и излишки клея, уложенное покрытие прокатывают валиком по всем направлениям;
 • стыки и швы необходимо обработать горячей сваркой.

Если сравнивать разные виниловые напольные покрытия, цена – важное преимущество рулонного винила, что особенно важно при укладке в помещениях большой площади. Кроме того, такое покрытие можно уложить в помещениях, для которых характерны большие перепады температур и показателей влажности.

Виниловый пол: сфера применения

Благодаря своим эксплуатационным свойствам винил на пол первоначально укладывался преимущественно в помещениях технического предназначения. Сейчас сфера применения винилового покрытия стала значительно шире, ему многие отдают предпочтение благодаря разнообразию декора, богатству текстур и оттенков. Современные технологии позволяют получать напольные виниловые покрытия, которые визуально повторяют практически любой материал – дерево всех возможных пород (с отличной передачей структурных особенностей), природный камень, гранит, мрамор, кафельная плитка и т. д. В результате можно подобрать виниловое напольное покрытие для любого интерьерного решения.

В зависимости от назначения помещения, подбирают виниловое покрытие соответствующего класса износоустойчивости:

 • 23 – 31 класс – это виниловое покрытие (цена делает его очень доступным) бытового класса, оно подходит для использования только в домашних условиях. При этом для помещений, где пол испытывает повышенные нагрузки (прихожие, коридоры, кухня) следует купить покрытие с классом повыше. Средний срок службы при соблюдении эксплуатационных требований – 6-7 лет;
 • 32 – 42 – это покрытие коммерческого класса, его используют в помещениях с высокой проходимостью людей: гипермаркетах и торговых центрах, общественных зданиях, школах и т. д. Особенность такого покрытия – усиленный верхний (защитный) слой, который способен обеспечить ему до 15 лет эксплуатации. Лучше выбирать напольное покрытие с рифленым покрытием, даже сразу после влажной уборки такой пол не будет скользким, оставаясь полностью безопасным для людей;
 • 43 класс – из него получаются максимально прочные виниловые полы, цена при этом будет очень высокая. Это спецпокрытие, обладая высокой степенью защиты от механических повреждений является оптимальным вариантом для установки в промышленных помещениях, спортзалах, стоянках и т. д.

Выгоды при покупке половой виниловой плитки от Паркет Поиск

Интернет-магазин ParketPoisk предлагает широкий выбор виниловых полов для самых разных помещений. Следует учитывать важный фактор, выбирая виниловые покрытия для пола - цена во многом зависит от класса износоустойчивости. Наши консультанты, внимательно ознакомившись с пожеланиями заказчика, помогут подобрать и купить виниловый пол, обеспечив оптимальное сочетание качества и цены. Мы предлагаем виниловые полы только от проверенных производителей, поэтому можем гарантировать, что у нас вы можете купить безопасное для здоровья людей покрытие, абсолютно нетоксичное, не содержащее вредных примесей и опасных фталатов. Мы готовы предоставить необходимые сертификаты и разрешения на всю реализуемую продукцию.

Виниловые полы от интернет-магазина ParketPoisk – большой модельный ряд по самым выгодным ценам в Киеве и Украине!

Вгору

Шановні відвідувачі!

У зв'язку з нестабільним курсом валют ціни можуть відрізнятись від діючих!
Будь ласка, уточнюйте ціни та наявність у наших менеджерів!