Біопідлога Wineo Purline 1200 PL Wood XL Announcing Fritz PL271R — це високоякісне покриття від німецького виробника Wineo, що поєднує в собі естетику та екологічність. Виготовлена на основі поліуретану з рицини, біопідлога не містить шкідливих речовин і є повністю безпечною для здоров'я. Вона доступна в декорах, що імітують дерево і камінь, з широкими планками, що додає елегантності інтер'єру та підходить для сучасних просторів.
Захисний шар товщиною 0,3 мм забезпечує надійний захист від механічних пошкоджень, подряпин та зносу, що робить підлогу стійкою до інтенсивного використання. Вона також має чудові вологостійкі характеристики.
Wineo — це німецький бренд, відомий своєю багаторічною історією виробництва підлогових покриттів, що відрізняються високими стандартами якості та інноваційними рішеннями. Підлога Wineo Purline 1200 PL є не тільки стильним, але й екологічно чистим рішенням для будь-якого інтер'єру. Завдяки використанню натуральних матеріалів та високим стандартам виробництва, цей продукт ідеально підходить для тих, хто шукає безпечну та довговічну підлогу.