ᐉ Гарантія • Інтернет-магазин "Паркет Пошук"

Гарантія

Магазин ParketPoisk.ua гарантує можливість повернення товару протягом 14 днів з моменту його придбання в нашому магазині без зайвих питань.


Умови повернення:

  • Якщо товар був куплений у нас в магазині в Києві, то при поверненні товару покупець ОБОВ'ЯЗКОВО повинен пред'явити товарний чек (рахунок) і паспорт. Якщо товарний чек і паспорт не буде пред'явлений, то товар прийнятий назад не буде!
  • Якщо товар був відправлений кур'єрськими службами, то при поверненні покупець повинен ОБОВ'ЯЗКОВО попередньо зв'язатися з нашими співробітниками і узгодити умови повернення. При дзвінку НЕОБХІДНО вказати номер товарного чека (рахунки) або номер замовлення. Послуги кур'єрської служби з повернення товару оплачує покупець за винятком особливих випадків (обговорюється окремо).
  • Товар має бути повернуто протягом 14 днів після його покупки (отримання). Товар приймається ТІЛЬКИ в нерозпечатаних упаковках і БЕЗ слідів використання. Обмін або повернення роздрукованих упаковок можливий тільки за умови виробничих дефектів, які неможливо було виявити при купівлі товару. В даному випадку вступають в силу гарантійні умови виробника.


Зверніть увагу! Хімія на водній основі (лак, клей і т.д.) поверненню не підлягає, тому що продукція даної категорії має особливі умови температури зберігання. Холод і спека погано впливають на експлуатаційні властивості цих товарів. Так як ми не можемо перевірити в яких умовах цей товар транспортувався і зберігався перед поверненням, то і прийняти його назад ми не можемо.


Гарантія від виробникаПрактично на кожен товар поширюється експлуатаційна гарантія від виробника. Покупець в праві вимагати розслідувати причини псування товару в зазначений виробником гарантійний термін за умови дотримання правил експлуатації цього товару. У цьому випадку покупцеві необхідно зв'язатися з співробітниками нашого магазину і подати заявку з претензією на якість товару. При подачі заявки необхідно ОБОВ'ЯЗКОВО вказати номер товарного чека (рахунки) або номер замовлення по якому був придбаний товар. Бажано до заявки також докласти фотографії з дефектами товару. Після цього ми передаємо заявку виробнику. Виробник розслідує можливі причини виникнення псування товару та умови експлуатації за якими вони могли статися. При позитивному вердикті, виробник зобов'язується замінити зіпсований товар або запропонувати інші рівноцінні варіанти вирішення даної проблеми.

товарЦіна
товарЦінавидалити
товарЦінавидалити
AlfaSystems GoPro GP261D21